WhatsApp: 0541 568 75 38 | Sabit: 0212 - 258 36 39

Online Başvuru

Lisans veya Master başvurusu için

Açıklama:

Alman Bayrağı

Başvurunuz sırasında şunlara dikkat etmenizi rica ederiz:
Online başvuru formu, tarafımıza yapılan ama nihai olarak Almanya'daki üniversitelere dönük başvuru sırasında kullanılacak bilgi bazlı,  tam teşekküllü ön başvuru niteliğindedir. Lütfen bu bölümü genel soru amaçlı kullanmayınız. Sorularınız için  iletişim formunu kullanınız, email yazınız veya direkt telefon açınız! Online formu kullanan siz değerli öğrencilerimizin Almanya veya Avusturya'da üniversite okumaya kararlı olduğunuzu, bu amaçla danışmanlık hizmetimizden yararlanmak istediğinizi ve şu 2 statüden birine sahip olduğunuzu kabul ediyoruz:

  •   Lisans başvurusu için  4 yıllık bir program kazandınız
    (2 yıllık meslek yüksek okulunda  LYS ile yani 2. aşamayla kazanarak en az 1 yıl okuduysanız
    Almanya'da kabul edilir)
  •   Master başvurusu için  4 yıllık mezun ya da üniversite son sınıftasınız 

Almanya'da veya Avusturya'da okumak istediğiniz programla ilgili kısa bir analiz yapıldıktan sonra sizinle iletişime geçilecektir. Formda diploma notu ve tarihi, ÖSYM sonuç bilgileri gibi doldurulması gereken alanlar vardır, formu doldururken hazırlıklı olmanız sizin yararınızadır.

Bu formla vereceğiniz bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen başvuru sonunda başvurunuzla ilgili  hangi belgelerin gerekli olduğunu öğrenmek ve başvurunuzu teyit ettirmek için  info@ulc-turkey.com adresine adınız ve soyadınızı belirterek bir kısa e-mail yazınız. Aşağıdaki danışmanlık hizmet alanlarından hangisini almak istediğinize karar vererek online başvurunuzu hemen başlatabilirsiniz...

Bizi arayın Tel: 0212 - 258 36 39

Online Başvuru formunu doldurunuz

WhatsApp hattı Tel: 0541 568 75 38