Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

Yurtdışında İngilizce Öğrenin!

İngiltere'de İngilizce öğrenmek, standart kurs ve akademik kurs olarak tamamen kişisel tercihiniz ve ihtiyacınıza göre çeşitli seçenekler mümkün.

ingilizceGenel İngilizce, yoğun İngilizce kursu, aynı şekilde akademik kurs almak isteyenler için alternatif dil okulu uluslar arası saygınlıkta ve kalite güvencesiyle eğitim veren Sprachcaffe'dir.

Sprachcaffe dil olulları yurtdışında dünya standardında kaliteli ve British Council onaylıdır. Örneğin Sprachcaffe dünyası Londra ile sınırlı değil, İngiltere'de Brighton ve Devon'da ve dünyanın farklı 24 ilindeki okuluyla İngilizce dil eğitiminde önemli bir isimdir.

Yurtdışında uzun süreli alacağınız İngilizce dil eğitimiyle sadece geleceğe yatırım değil, aynı zamanda CV'nize ekleyeceğiniz prestijli bir deneyim elde edeceksiniz.

Yurtdışı Eğitimde kalitenin ne anlama geldiğini çok iyi bilen Sprachcaffe 27 yıllık deneyimiyle size tüm konaklama seçenekleriyle benzersiz bir ev sahipliği yapıyor...

londraPET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL Cambridge Preliminary English Test:

PET Cambridge sınavları dünya genelinde geçerlidir ve güvenilirdir. Cambridge sınavlarında her seviyede dil bilen için farklı sınavlar mevcuttur. PET sınavları (Preliminary English Test) "Elementary" ve "Lower Intermediate" düzeyinde İngilizce bilenler içindir.

FCE Cambridge First Certificate in English: (First Certificate in English) en popüler Cambridge sınavıdır ve "Intermediate" ve "Upper-Intermediate" düzeyinde dil bilenlerin girdiği bir sınavdır.

CAE Cambridge Certificate in Advanced English: (Cambridge Advanced English) "Advanced" düzeyde dil bilenler için yapılan bir sınavdır.

CPE (Cambridge Proficiency English) en ağır sınavdır ve çok ileri düzeyde İngilizce bilenlerin girmesi gereken bir sınavdır.

TOEFL The Test of English as a Foreign Language: TOEFL Ana dili İngilizce olmayan kişilerin İngilizce seviyelerini ölçer. Amerikan üniversitelerinin hemen hepsi ve İngilizce konuşulan ülkelerdeki üniversitelerin büyük çoğunluğu anadili İngilizce olmayan öğrencilerden, giriş şartı olarak TOEFL İngilizce sınavında yeterli puan istemektedirler.İngilizce Hazırlık Kursları & Sınavlar:

IELTS International English Language Testing System: IELTS İngiltere'de yükseköğrenim görmek için öncelikle İngilizce dil bilgisi sınavı (IELTS) almak gereklidir. IELTS sınavı İngiltere üniversitelerine giriş için çok önemlidir. Özellikle öğrencinin akademik İngilizce kullanabilirliğini ölçer. Bu nedenle sınava girmeden önce bir ön hazırlık için bir kursa devam edilmesi tavsiye edilir.