Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

Heidelberg'de Eğitim

Almanya'da Almanca

almanyada_egitimAlmanca dil eğitiminde Almanya'nın örnek dil okullarından biri, program çeşitliliği ve organizasyonda lider kurum F+U Academy of Languages ile Almanya'da dil eğitimi ve üniversite hazırlık çok cazip fiyat ve atmosferle.. 
yurtdisiegitim

Almanca'nın yanı sıra İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Japonca ve Çince dil kursları da veren okul, kalite referansıyla Almanya'nın yerel firma çalışanları ve öğrencilerini de ciddi şekilde cezbetmektedir.

Heidelberger Druck, SAP, Siemens, Daimler, EMBL gibi firmalar verilebilecek en önemli referanslardandır. Yetkili sınav merkezi olarak saygınlığını belgeleyen F+U TOEFL, TOIEC, TestDaF, DALF, LCCI, ECDL, TELC, EBCL sınavlarının bölgedeki yetkili adresidir.

Kalite imajını pekiştiren diğer özelliği: Baden-Württemberg Eyaletinin Ticaret Bakanlığı "Eurodyssee" stajyer programının uygulanmasıyla ilgili Almanya genelinde sadece F+U merkezinin seçilmiş olmasıdır.

F+U Academy of Languages Kimdir?

fu_lang

1980 yılında beri Almanya'nın en güzel şehirlerinden Heidelberg ilinde hizmet vermektedir.

Yıllık 4000-5000 arası öğrenci kapasitesiyle Almanca dil eğitiminde dünyada adından söz ettiren dil okulumuz sayısı 70'i geçen ülkeden öğrenci çekmekte, zengin öğrenci yurdu, apart ve Alman aile yanında barınma seçenekleriyle kapsamlı ve konforlu bir hizmet sunmaktadır.

30 multimedya araçlarıyla donatılmış derslikler, 50 bilgisayarı, 3 internet odası, kütüphane, kantin, teras ve kafeleri ile F+U dil eğitimini teknolojik ve kültürel zenginliğiyle ve de düzenli olarak yapılan gezi ve çok programlı kültürel etkinlikleri ile kalıcı bir öğrenim atmosferinde eğlenceli ve profesyonel öğretici hale gtetiriyor.

Heidelberg Üniversitesi Almanya'nın en eski ve en saygın üniversitesi olunca Almanya'da eğitim için üniversiteyle bağlantılı olarak F+U Academy of Languages dil okulunu tercih etmek en doğru karar olsa gerek..

Yoğun Kurs 20 - 20 saat/hafta - 110 €

DSH / TestDaF - 20 saat/hafta - 110 €