Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

Heidelberg'da Almanca

Yurtdışı Eğitim Almanya - Heidelberg’de Almanca


Almanya'nın en eski ve en saygın üniversitesi olan Heidelberg Üniversitesi şehrin bilim dünyasıyla iç içe olan tarih ve kültür dokusunu öne çıkarmakta, böyle bir ortamda Almanca öğrenmek için Heidelberg tercihi popülerliğini her zaman korumaktadır.

Almanca dil okulumuz F+U Academy of Languages 1980 yılından beri Almanya'nın en güzel şehirlerinden olan 160.000 nüfuslu Heidelberg ilinde hizmet vermektedir.

Yıllık 4000-5000 arası öğrenci kapasitesiyle Almanca dil eğitiminde dünyada adından söz ettiren Almanca dil okulu sayısı 70'i geçen ülkeden öğrenci çekmekte, zengin öğrenci yurdu, apart ve Alman aile yanında barınma seçenekleriyle kapsamlı ve konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Multimedya araçlarıyla donatılmış 30 derslik, 50 bilgisayar, 3 internet odası, kütüphane, kantin, teras ve kafeleri ile F+U dil eğitimini teknolojik ve kültürel zenginliğiyle, düzenli olarak yapılan gezi ve çok programlı kültürel etkinlikleri ile kalıcı bir öğrenim atmosferi sağlayarak eğitimi eğlenceli ve profesyonel öğretici kılıyor.

Yetkili sınav merkezi olarak saygınlığını belgeleyen F+U Academy of Languages TOEFL, TOIEC, TestDaF, DALF, LCCI, ECDL, TELC, EBCL sınavlarının bölgedeki yetkili adresidir.

Online Almanca Kursları

FU Academy Online Almanca Kursu ile hizmet alanını tüm dünyaya Almanca öğrenimi için her şartlarda açık tutuyor.

  • Tüm seviyeler için Almanca ve İngilizce yoğun grup kursları (A1, A2, B1, B2, C1)
  • TestDaF, Üniversiteler için telc C1 veya DSH sınavlarına hazırlık kursları
  • Çocuklara ve gençlere yönelik kurslar
  • İş Almancası, Tıp Almancası vb. spesifik dil kursları

Rezervasyon, kayıt işlemleri için bizden destek isteyin! Almanya’da üniversite başvurusu, süreler ve şartlar hakkında bilgi için bize danışın!