Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

Miami

miami city

Miami, Miami-Dade County'nin merkezi ve Güney Florida'nın kültürel, turizm ve finans başkentidir. Miami, finans, kültür, medya, eğlence, sanat ve uluslararası ticaret alanlarında da önemsenen bir Merkez olarak Kabul edilir. Miami, “Latin Amerika'nın Başkenti” olarak adlandırılmıştır ve Küba-Amerikan çoğulluğuna sahip en büyük şehirdir. Greater Downtown Miami, en büyük uluslararası banka merkezlerine ve birçok ulusal ve uluslararası şirkete ev sahipliği yapmaktadır. Port Miami, hem yolcu trafiği hem de yolcu hatları alanında dünyanın en işlek limanıdır. Miami aynı zamanda New York City'den sonra ülkede ikinci sırada olan uluslararası ziyaretçiler için önemli bir turizm merkezi konumunda olduğundan tatil ile eğitimi birleştirmek isteyenler nezdinde İngilizce öğrenmek için çok bir seçim olacaktır.

miami beachFlorida’nın en çekici kumsallarına sahip Miami Beach rahat ve kolay yaşam tarzı ile harika bir yerdir. Tropikal iklimi, yıl boyu süren güneşli havası, altın kumsalları ve ılık Atlantik Denizi ile burası sahil sevenlerin cennetidir.

Lüks evlerle çevrili millerce uzanan kanallara ve Amerika’nın en geniş gemi limanına sahiptir.

İngilizce öğreniminizi nefis bir tatille bütünleştirebilirsiniz.

miami nightSurf, kumsal ve güneş dışında Miami Beach’in eğlence ve kültürel tarihini, dünyaca ünlü mimarisini, yenilenmiş gece kulüplerini ve moda tasarımcılarının bulunduğu Collins Avenue ve Lincoln Road’u da keşfedebilirsiniz. Miami Beach’i canlı kılan şeyleri yaşamak için ekstra zamana ihtiyacınız olacak.

Okulumuz Sprachcaffe, Florida’nın ışığı Miami Beach’te yer almaktadır. Deco Quarter ve dünyaca ünlü sahillerin yer aldığı cazibe merkezleri okuldan sadece kısa yürüyüş mesafesinderdir.

Florida’nın diğer cazibe merkezi olan Disney World, Universal Studions, Cape Canaveral ve Florida Keys kolay ulaşım mesafesindedir.

miami manzaraMiami Beach Florida Altın Sahillerinin tam kalbindedir.

Fort Lauderdale ve Palm Beach’ten sadece bir saat uzaklıktadır.

Bu nedenle burada öğrenciler Florida’da görebilecekleri ve yapabilecekleri her şeyin tam ortasında olacaklardır.