Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

Münich'te Almanca

Yurtdışı Eğitim Almanya - Münich’te Almanca


Münich, 1,5 milyon nüfusuyla Almanya’nın 3. büyük kenti, Bavyera eyaletinin başkenti olarak elit Alman kültürünün baskın olduğu, aynı zamanda bilim ve endüstride zengin altyapısı ve kaynaklarıyla öne çıkan Almanya’nın en önemli illerin başında yer almaktadır. BMW’nin merkezi olarak otomobil endüstrisi başta olmak üzere kimyasal sanayi, gıda ve tarım, yenilenebilir enerji, Oracle gibi zengin IT firmalarının uluslararası portföyü ülke ekonomisine büyük katkı sağlamakta ve aynı zamanda sektörel marka bilinirliği ile bölgenin saygınlığı Dünya’da adından söz ettirmektedir.

Mühendislik alanında Münich Teknik Üniversitesi, İşletme ve TIP / Sağlık Bilimleri alanında Ludwig-Maximilian Universität München Almanya’nın bilimdeki kalbi olarak etkin araştırma ve uygulama sahasında önemli rol oynamaktadırlar. Uluslararası prestiji itibariyle her yıl kariyer yapmak isteyen çok sayıda yabancı öğrenci çeken München’de Almanca öğrenmek için tercih edilebilecek kaliteli dil okullarından Goethe Institut ve Carl Duisberg Center öne çıkmaktadır.

Carl Duisberg Eğitim Merkezi Münih’in batısında, şehir merkezine yakın konumdadır. Toplu taşımaya, Schwabing öğrenci bölgesi ve üniversiteye yürüme mesafesindedir.

Rezervasyon, kayıt işlemleri yada online Almanca kursları için bizden destek isteyin! Almanya’da üniversite başvuru işlemleriniz için bize danışın!