Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

Köln'de Almanca

Yurtdışı Eğitim Almanya - Köln’de Almanca


Uluslararası kültür ile yerli kültürün uyumu bu şehirde. Hem Almanca öğrenmek hem dünyaya yakın olmak için Köln en doğru seçim. 1.100.000 nüfusuyla Almanya’nın 4. büyük şehri olan Köln bulunduğu konum itibariyle Almanya’nın batısında olup Belçika, Hollanda, ve Fransa üçgeninde yer alması, ayrıca çevre illere çok yakın mesafede olması Almanca öğrenmek ve üniversite okumak için çok cazip bir lokasyon olarak tercih ediliyor.

Üniversite şehri olan Köln işletme, tıp ve mühendislik alanlarında tüm kariyer hedeflerine en iyi şekilde cevap veriyor. İşletme, finans alanında Köln üniversitesi Almanya’nın ilk 5 üniversitesi içinde bulunuyor ve özel üniversiteleriyle de sıralamalarda ön sıralardaki yerini koruyor.

Dil okulu seçeneklerinden Carl Duisberg Center Merkezi Köln şehir merkezinde yer almakta. Ren'e kısa bir yürüme mesafesinde ve tarihi Köln Katedrali bölgesine ve alışveriş merkezlerinin yanı başında bulunmakta. Aynı zamanda toplu taşıma araçlarına yakın, metro ile ve tramvay istasyonları yürüme mesafesinde.

Rezervasyon, kayıt işlemleri yada ‘Online Eğitimler’ için bizden destek isteyin! Almanya’da üniversite başvurusu, süreler ve şartlar hakkında bilgi için bize danışın!