WhatsApp: 0541 568 75 38 | Sabit: 0212 - 258 36 39

Hamburg'da Almanca

Avrupa'nın Liman Kenti, Almanya'nın Ticaret ve Kültür Şehri HAMBURG

Hamburg view Hamburg Hızlı Tren

Almanya'nın ve Dünya'nın en güzel kentlerinden biri Hamburg'da Almanca öğrenmek, kültürel zenginlik açısından eğitim atmosferine fevkalade geniş perspektiv sunar.

Hamburg 1900'lü yıllarda sahip olduğu nüfusunu bugün 1.726.000'lere ulaştırmıştır. Ülkenin ikinci büyük kenti, en önemli deniz limanına sahip ve en büyük dış ticaret merkezidir. 1.200 yıllık tarihiyle bugün 4 milyonluk metropol bölgesindeki merkezi konumu itibariyle 'tacirler kenti' olarak ünlenmiş, özgürlük ve hoşgörü bölgesi olarak aynı zamanda eğitim ve kültür bölgesi haline gelmiştir.

Dünya'ya Açılan Kapı Hamburg

Hamburg'lular limanlarını 'Almanya'nın Dünya'ya açılan kapısı' olarak nitelendirirler. Uluslar arası ticaret ve gelişmiş denizcilik bunun başlıca nedenleridir. 10.000'den fazla uluslar arası firmanın bulundğu Hamburg limanının çevresinde yüzyılın geliştirilmekte (Hafen-City). Kentin güneybatısında 155 hetarlık alan üzerinde inşaa edilecek olan yeni yerleşim bölgesine üniversite, konser salonu, müzeler, parklar, metro hattı vs yapılmaktadır.

Colon Language Center Kimdir..

1952 yılından bugüne kadar Dünya'nın çok yerinden ağırladığı öğrenci portföyüyle bölgede lider marka olarak kendini gösteren Colon Language Center ULC'nin Almanya'da en önemli partner okullardan biridir. Öncelikli hizmet alanı Almanca'nın aktif şekilde öğretilmesi, kısa, uzun ve orta ve uzun süreli üniversite hazırlık Almanca kurslarının yılın her döneminde sunulmasıdır. Kurs seçenekleri ve konaklama opsiyonları bireysel tercihlerinize uygun şekilde çok geniş ve esnektir. Colon'da sadece Almanca değil, İngilizce başta olmak üzere her seviyede toplam 18 yabancı dil öğrenebilirsiniz. Ekonomi dünyasıyla yakın bi bağı bulunan Colon dil okulu, öğrencilerini kendi hedeflerine uygun mesleki alanlardaki dil gelişimini de profesyonelce desteklemekte.

Colon Language Center

Neden Colon'da Almanca?

  •  Çünkü 60 yıllık deneyim Colon'da..
  •  Anadilde uzman öğretmenler Colon'da..
  •  Maksimum 12 kişilik sınıflar Colon'da..
  •   Colon Yüksek Almanca'nın şivesiz konuşuluduğu liman kent Hamburg'da..
  •  Ve eğitim temposunu belirleme tercihi 'Siz'de..