Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

Goethe Institut Deutschland

Alman Dil ve Kültür Merkezi - Goethe

Almanca dil eğitimine dair 50 yıllık deneyime sahip Goethe Enstitüsü; öğrenciler için dil öğrenimi, öğretmenler için öğretim metodları, ders materyallerinin geliştirilmesi ve yurt içinde ve yurt dışındaki Goethe Institut merkezlerinde uygulanıp diğer dil okullarına örnek olmasıyla Almanca öğretimi alanının lider kuruluşudur.

Almanya ve yurtdışındaki diğer 80 şubesiyle birlikte yıllık tolam 175.000 öğrencisi olan Goethe Enstitüsü, kendine has öğretim metodu ve öğretime verdiği kaliteye dair önem sayesinde hedeflediğiniz programı başarıyla bitirmenizi garanti eder. Kursların kalitesi gerek kendi uzman komisyonu, gerekse kurum dışı kuruluşlardan European Association for Quality Language Services (EAQUALS) tarafından yapılan kontrollerle belgelidir.

goethe kursu

Ders Metodu; klasik sınıf derslerine ilave olarak hedeflere ve ders konularına bağlı laboratuvar veya ikili çalışma, düzenli ev ödevleri, bilgisayar destekli etüd merkeziyle sağlanan ders programında, özgün metinlerle dialoga dayalı ortam ve modern çalışma kitaplarıyla Almancayı başarılı biçimde öğrenirsiniz.

ders kitapları

♦ Sınavlar için belirlenmiş kurs programları

♦ Akademik seviye; 0'dan 8-10 ayda TestDaF

♦ Dil laboratuvarları, ikili diyalog programları

♦ Haftalık dinamik boş zaman aktiviteleri

♦ İş adamlarına dönük Almanca kursları

♦ Junior yaz programları / konaklama seçenekleri


Goethe Bilgi

>> Bu sebeple Almanca en iyi Goethe Enstitüsünde öğrenilir...<< 

Goethe Enstitüsü Almanya Kurs Yerleri

Goethe DersliklerAlmanya Kurs Haritası

Almanya geneli 14 farklı ilde kurs merkezi bulunan Goethe Enstitüsünün uzman, geniş dil ve kültür programları yelpazesiden siz de yararlanın!

Goethe Enstitüsü Almanca Kurs Seçenekleri

Yoğun Kurslar 
Tüm seviyelerde genel, akademik kısa veya uzun süreli standart kurslar (haftalık 25 saat)
Premium Küçük Grup Kursları
Firma veya brieysel, maksimum başarı için grup ve Almanca özel ders
Mesleki Özel Kurslar (örn doktor) 
Günlük mesleki alanda, hedefefe dönük konuya özgü Almanca kursları
Çocuk ve Gençler için Kurslar 
Alman diline ilgili, uluslar arası atmosferde zengin aktiviteli Almanca programı

Programlarla ilgili ayrıntılı bilgiyi ULC Danışmanlıktan isteyiniz! 

Goethe Institut

    ULC Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık
    Goethe Enstitüsü Acentesidir.
    Kurs kaydınızı buradan yapabilirsiniz:
    Danışma hattı: 0212 258 36 39

Almanya Goethe öğrenci yurtlarıGençler ve çocukar için; 9-12, 12-15 ve 14-17 yaş grupları için yaz kursları, gezi spor ve tüm sosyal aktiviteler içeren yurt ve aile yanı konaklama seçenekleriyle Almanca kursları şu illerde hizmetinizdedir:

Deneyimli, uzman öğretmen ekibiyle Goethe Enstitüsü gençlerle ders aktivitelerini en modern eğitim-öğretim metodlarının uygulanmasıyla şekillendirerek öğrenmeyi eğlenceli hale getirmekte ve öğrenileni kalıcı ve canlı bırakmayı hedeflemektedir. Almanya genelindeki genç ve çocuklara dönük kurs programları yaz ve kış dönemlerinde kısa süreli kurslar da konaklama opsiyonlarıyla paket halinde sunulmakta.

50 yıllık deneyim, uluslar arası güven, alanında lider kurum .. Almanya'nın en verimli ve en kapsamlı Almanca kurs programlarından yararlanmak için, ister genç olun ister yetişkin iş adamı veya ister üniversite adayı olun, kalite farkını görmek için Goethe Enstiütüsü farkını tecrübe edin! 

>> ULC Yurtdışı Eğitim, Goethe Enstitüsü kayıtlarınız için ücretsiz vize danışmanlığı hizmeti vermektedir. << ULC Yurtdışı Eğitim Hattı: 0212 - 258 36 39