Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

İngiltere'de Üniversite

londra

İngilterede Üniversite Eğitimi

İngiltere, harika üniversiteleri ve ünlü akademik, araştırma ve itibarlı eğitimi ile popüler bir seçenek. İngiltere, İngilizcenin ve kaliteli üniversitelerin vatanı. Herkesin hayalinde iyi bir İngilizceye sahip olmak ve yurt dışında iyi bir üniversite tahsili almak vardır. Hem kültürel yapısı, hem de Avrupa'da önemli konuma sahip olması bakımından öğrencilere önemli bir deneyim kazandıran İngiltere'de eğitim, dil kursu ve üniversite eğitimi için cazip ülkedir. Londra'da eğitim programları ve çok cazip fiyatlardaki seçenekleri değerlendirmek için bizi arayın!

İngiltere'de birkaç üniversite tanıtımı:

Brighton Üniversitesi

öğrenciler

Brighton Üniversitesi, Brighton, Easbourne ve Hasting'de toplam beş kampüse sahiptir. 21.000 öğrencisi ile İngiltere'deki en iyi eğitim kalitesine sahip üniversitelerden bir tanesidir.

Üniversite, öğrencilerin eğitim aldıkları alanda başarılı olabilmeleri için gerekli tüm eğitim ve çevre koşullarını sunmaktadır. 90 farklı ülkeden gelen öğrencileri ile tam anlamıyla bir kozmopolit ortama sahiptir.

New Castle Üniversitesi

kampüs resmi

Newcastle Üniversitesi, İngiltere'de önde gelen üniversite kurumlarından olup kaliteli eğitim ve önenli araştırmaları ile itibarlı bir üniversitedir. International Student Barometer Survey'e göre dünyadaki en iyi 7. üniversitedir. Üniversite, mühendislik, marina teknolojisi, jeoloji ve eğitim programlarıyla ünlüdür. İngiltere'de kuzeydoğu bölgesi Newcastle upon Tyne'de 50 dönüm arazi üzerinde kurulu üniversite kampüsü şehir merkezine yakındır. 110 farklı ülkeden 3000 öğrencisi bulunmaktadır. Newcastle, İngiltere'deki en heyecan verici, cana yakın ve kozmopolit şehirlerden biridir ve uluslar arası kültür ve bilim şehri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Düşük yaşam gideri, kültürel ve sosyal aktiviteleriyle popüler bir yerdir.

The University of Law

london_law

Online ve Örgün Üniversite Hukuk ve İşletme

İngiltere'de üniversite okumak ister evden online ister örgün eğitime katılarak mümkün. The University of Law sizin için bunu sağlıyor. İngiltere'nin hukuk alanında en prestijli kurumu olan ve ünlü isimlerin mezun olduğu üniversite hakkında ayrıntılı bilgi isteyin!

Sussex Üniversitesi

sussex_universitesi

Sussex Üniversitesi

Sussex Üniversitesi 3.000 master öğrencisiyle birlikte toplam 10.000 öğrenciye sahip İngiltere'de önde gelen üniversite kurumlarındandır. Güzel kampüsü, Brighton'da park alanında bulunmaktadır ve şehir merkezine sadece 8 dakika uzaklıktadır.

Kampüs harika manzaralarla çevrelenmiştir ve yürüyüş, dağ bisikleti yada koşu için ideal bir konumdadır.

Roehampton Üniversitesi Londra

roehampton üniversitesi

Roehampton Üniversitesi, London sanat, insan bilimleri, sosyal bilimler ve yaşam bilimleri geniş uzmanlık alanlarına sahiptir. Spor bilimler, dans ve performans eğitimlerinde de özel diploma programları sunmaktadır. Güzel ve tarihi kampüsü ile üniversite Londra'nın güneybatısında yer almaktadır ve dünyaca ünlü müzelere, kütüphanelere ve galerilere kolay ulaşım mesafesindedir. Roehampton, Times Higher Education Supplement's 2009 Student Experience Survey verilerine göre Londra'nın 5. iyi üniversitesidir. 110 farklı ülkeden öğrencisi bulunmaktadır.

Central Lancashire Üniversitesi

uclan üniversitesiUniversity of Central Lancashire, dünyadaki hemen hemen bütün ülkelerden gelen öğrencileri ile tam anlamıyla uluslar arası bir üniversitedir. Kampüs, İngiltere'nin kuzeybatısında, Liverpool ve Manchaster'a yakın Lancashire'da Preston'dadır. Üniversitenin çoğu binası birbirine yürüyüş mesafesindedir ve İşletme, Sağlık ve Bilim Fakültelerinin harika olanakları mevcuttur. Öğrenci Birliği Rehberlik Merkezi de öğrencilere çeşitli konularda bilgi vermek ve yardımcı olmak için bulunmaktadır.

UCLAN, İngiltere'de İşletme, Grafik, Dizayn, Moda, Turizm ve Spor gibi dallarda lisans ve lisans üstü üniversite eğitimi vermektedir.

ULC Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
Copyright © 2024