Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

Yurtdışı Eğitim Sidney

sidney main view

Sidney'de İngilizce Öğrenin!

sidney bridgeSidney, iki taraf taraftan kolay ulaşılabilen şehir içi altın kumsalları olan dünyanın en büyük limanında kurulmuş, Avustralya’nın giriş kapısıdır.

Keşfedilmeyi bekleyen canlı ve dinamik şehir Sidney..

Avustralya’nın en eski ve büyük kenti Sidney kaygısız yaşam tarzı ve doğal güzellikleri ile ziyaret edilmesi gereken harika bir şehirdir. Burada yaşayan insanlar cana yakın, enerjik ve doğal insanlardır.

sidney görselŞehir oldukça geniş kültürel yaşama, dinamik yemek çeşitlerine ve çağdaş ve eski mimarisi ile canlı bir şehir görüntüsündedir. Sydey 4 milyon nüfusuyla ilham verici, ülkenin en eski ve en büyük herkesi görmek isteyeceği bir kentdir.

New South Wales'in başkenti olan kent büyük limanı ve Opera Hous ile 36 muhteşem plajı, ödüller almış mimarisi ile dünyanın en güzel illerinden biridir.Bondi plajı, Rocks bölgesi ve Blue Montains'in görkemi yanında eğlence, spor ve kültürel etkinlikler ve aktif dışa dönük öğrencilerin bir numaralı tercihidir.

Avustralya’nın gerçek küresel şehrinin hangisi olduğu sorulursa, cevap yaşam tarzı, spor tutkusu, yeni yıl ve Avustralya günü gibi sayısız kutlamaları ile tartışmasız Sidney’dir. Liman, şehrin sunabileceği birçok şey yapabileceğiniz doğal bir sahadır.

Avustralya'da Dil Okulları

aipeAustralian Institut of Professional Education (AIPE)

Kuzey Sidney'de bulunan dil okulu profesyonel ve çağdaş eğitimin kapılarını Türk öğrencilerine açıyor ve samimi bir atmosferde eğlenceli bir eğitim için okul sizi bekliyor.

Düzenli otobüs ve tren seferlerinin yapıldığı kuzey Sidney tren istasyonuna 5 dk yürüme mesafesinde ve plaja sadece 5 dk uzaklıktadır.

Dil okulu zengin içeriğe sahip eğitim programlarını son derece kalifiye ve deneyimli öğretmenler uygulamaktadır. Sınıf mevcutları az, ücretsiz gezi ve sosyal etkinlikleri çoktur.

La Lingua Language School

lalingua dil okulu

Dil okulu yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin sadece dil eğitimi değil, Avustralyalı öğrencilerle beraber mesleki beceri eğitimleri aldıkları bir dil okuludur.

Enerjik ve dostane atmosferiyle kendi evinizdeymiş gibi rahat eder, düzenlenen eğitim programıyla günlük yaşamda da aktif İngilizce konuşma deneyimi edinirsiniz.