WhatsApp: 0541 568 75 38 | Sabit: 0212 - 258 36 39

Viyana'da Almanca

Başkent Viyana, 1.700.000 nüfusa sahip tarihi kent, kültürel zenginliğiyle canlılık, sanatsal şaheser ve tarih dokusuyla çok güzel turistik yerleri olan Avrupa'nın gözde illerinden biridir.

Yaşam şartlarının çok uygun olduğu Avusturya'da her yıl binlerce öğrenci kariyer yaşamını uluslar arası üniversite niteliğindeki Viyana Üniversitesi, Viyana Teknik Üniversitesi, Viyana Ekonomi Üniversitesi, Viyana Tıp Üniversitesi diplomalarıyla mezun olarak destekliyor. Avusturya'da üniversite programları uluslar arası geçerli ve YÖK denkliğine sahiptir.

Almanca öğrenimi kültür ve medeniyetle özdeşleştirmek gerektiğinde Viyana en merkezi adres sayılır. Kültürel organizasyonlar, gezi turları, dil okullarının çok sık yaptıkları etkinlikler arasındadır.

Kendine has şivesi, medeni ve zarif dialektiği ile Almanca öğrenimine orijinal bir dil kültürü kazandırır Viyana'da Almanca öğrenmek.

Avusturya'da üniversite hazırlık amacıyla Almanca dil öğrenimi için 2 ana seçenek bulunur. Lisans düzeyinde üniversite okumak isteyenler için üniversite ile kooperasyon halinde kurs programı sunulur ve Viyana'da çeşitli özel dil okulları seçenekleri bulunur.

ULC Almanca Kursları için Tıklayınız!

Yurtdışı üniversite dil eğitim kursu fiyatları dönemlik 410 €

Dil kursuÖzel dil okulları arasında önde gelen Almanca dil okullarından Actilingua Viyana'da lisans ve master düzeyinde üniversiteye öğrenci yerleştiren başarı oranı yüksek, ULC olarak temsilcisi oldğumuz bir dil okuludur.

Yılın her döneminde başlangıç düzeyden ileri düzeye kadar kurs programı sunulmaktadır.

Konaklama seçenekleri olarak aile yanı, standart apartman ve yurt şeklinde direkt olarak okul tarafından sunulur.

Gezi turları ile Viyana'nın güncel ve sıcak yaşamının içinde kendinizi rahat hissedip aktif ve keyifli bir dil öğrenimi sağlayan Actilingua etkinlikleri sayesinde Almanca'yı yaşayarak öğrenebilirsiniz. Yaz kursları, junior programı, kombi kurslar, kişiye özel seçeneklerle örneğin özel ders programına kadar tüm kurs varyasyonlarını seçebileceğiniz modern bir dil okulu Actilingua yılın her döneminde kayıt kabul etmektedir.