Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

Radolfzell'de Almanca

Yurtdışı Eğitim Almanya - Radolfzell’de Almanca


Radolfzell, Almanca öğrenmek için sakin ve nezih bir doğa lokasyonu tercih edenlerin ilgisini çeken cazip bir yerdir. Carl Duisberg Eğitim Merkezi çok güzel bir park olan eski şehir manzaralı "Stadtgarten" hemen yanında bulunuyor. Sadece 30.000 civarında bir nüfusa sahip olan küçük kasaba kalabalıktan uzak kalmaya, derse konsantre olmaya müsait bir seçimdir. Kurs katılımcıları ve dinginliği arayan herkes için rahat ve küçük bir kasaba ortamında hemen hemen her şey yürüme mesafesindedir.

Eğitim merkezi aynı zamanda göl ve İsviçre’ye, Avusturya’ya ve doğa harikası olan Schwarzwald’e çok yakın. Bölgeyi doğa hayranları için boş zaman etkinliklerinden yararlanılan nefes kesici doğal bir ortamda çok sayıda gezilecek yerler çevrelemekte.

Carl Duisberg Centren yüksek kalite standardındaki eğitim programları sunan sınav merkezi olan yetkin bir dil okuludur. Yoğun Almanca dil kursları öğrencilerin dil öğrenme hedeflerine en iyi şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır. Deneyimli kadrosu; danışmanlar ve Almanca öğretmenleriyle en verimli öğrenme ortamını oluşturmak suretiyle öğrenme hedefleri ve kariyer gelişimini desteklemek okulun izlediği temel politikayı oluşturmaktadır.

Rezervasyon, kayıt işlemleri için bizden destek isteyin! Almanya’da üniversite başvuru işlemleriniz için bize danışın!