WhatsApp: 0541 568 75 38 | Sabit: 0212 - 258 36 39

Hakkımızda

ULC Kimdir?

ULC Tanıtım

Açılımı University & Language Consulting olan ULC, Almanya'nın çeşitli devlet kurumlarında eğitimci olarak görev yapmış Almanca öğretmenimiz tarafından 2006 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Almanya'daki toplam 17 yıllık birikim ve kariyerini aynı yılda ülkemize taşıyarak, yurt dışı eğitim alanında son yıllarda katlanarak artan talebe kapsamlı ve yüksek kalite düzeyinde karşılık verecek nitelikte hizmet vermeye devam etmektedir.

Eğitim gelecektir. Geleceğin kariyeri; bugünden kaliteli bir eğitime olan ilgi, bilgi ve yatırım unsurlarıyla sağlanır. Eğitimdeki bu farkı, eğitimini farklı ülkelerde almış bireyler çok iyi görürler. Yurt dışında iyi bir eğitim, kariyerin kendisidir. Eğitim danışmanlığının en vazgeçilmezi de bunun içinde ve bilincinde olmaktır. Çünkü söz konusu olan en az bir yabancı dil, dolayısıyla yabancı bir kültür ve medeniyet, ve nihayetinde yabancı bir eğitim sistemidir.

ULC yurtdışı eğitim danışmanlığı ekibi, geleceğine yatırım yapmak isteyen tüm öğrenci adaylarının ufku olmak, kariyer hedeflerinde iyi bir köprü olmak adına bilinçli, sorumlu, organize ve hızlı bir çalışma niteliğine sahiptir.  

Hizmetlerimiz:

Yurt dışında dil kursu ve üniversite başvuru ve kayıt işlemleri

Üniversite düzeyinde çalışma alanlarımız;
Eğitim dili Almanca ⇔ Almanya ve Avusturya'nın tüm üniversiteleri  
Eğitim dili İngilizce ⇔
 Amerika, Avustralya ve İngiltere'deki sayısız üniversiteler

Almanca dil okulu düzeyinde Almanya çalışma ortaklarımız;  Goethe Enstitüsü, Anglo, F+U, Inlingua, Actilingua, Colon, Sprachcaffe, Tadem Frankfurt, Tandem Bremen, Tandem Köln, did  ve diğer okullar.

Alman bayrağıAvusturya bayrağıİngiliz bayrağı

İngilizce dil okulu düzeyinde dünya genelindeki 45 ilde kurs kayıtlarınız.. Sprachcaffe, EC; CLC London, AIPE, La Lingua Language School.. ve daha nice İngilizce dil okulları..

ulc

ULC Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
-- Turkiye İstanbul Merkez Ofis --
Barbaros Bulvarı 10 / 3 Beşiktaş Istanbul
Tel:+90 212 258 36 39 Email: info@ulc-turkey.com

ULC - Konya Şubesi
Mimar Muzaffer Cad. Aşçıgil
İşhanı Kat 3-303 Zafer/Konya
Telefon: 0332 3512151 
Gsm : 0505 707 49 26

ULC - Almanya Büro
ULC Consulting 
Alte Gasse 38
60313 Frankfurt Germany

 Goethe enstitüsü  Tandem international Colon Fu Sprachcaffe plusdidInlingua