Sınırları Aş, Geleceğini Keşfet

Almanya’da Özel Üniversiteler

Homepage > Faculty

Üniversiteler

Almanya'da Özel Üniversiteler

Almanya’da özel üniversiteler gelişmiş eğitim disiplini konseptini daha esnek kampüs ve eğitim müfredatı ile uygularken öğrencilere birçok özel fırsatlar sağlayabilir. Özel üniversitelerde sınıf mevcudu genellikle daha küçüktür, bu da öğrencilere daha fazla birebir ilgi ve destek alma imkanı tanır. Profesörlerle doğrudan iletişim kurma ve kişisel mentorluk hizmetleri alma şansı, öğrencilerin akademik ve kişisel gelişimini destekler.

Birçok özel üniversite, uluslararası öğrencilere ve programlara ev sahipliği yapar. Uluslar arası  bağlantılar ve işbirlikleri sayesinde öğrenciler, farklı kültürlerle etkileşim kurma ve yurtdışında eğitim veya staj yapma fırsatına sahip olurlar. Bu, öğrencilerin uluslararası kariyer imkanlarını artırır.. 

University of Europe

Berlin, Hamburg, Iserlohn şubeleriyle eğitim veren üniversite öğrencilere uluslar arası geçerli eğitim programları sunmaktadır.

Diploma Hochschule

DIPLOMA Hochschule devlet tanınırlığında klasik eğitim modelindeki Uygulamalı Bilimler Üniversitesi statüsüyle yüksek öğrenim  programları sunan bir özel Alman üniversitesidir.

Bize Yazın

İletişim

Sizin için ne yapabiliriz

Aradığınız daha özel kriterlere uygun özel üniversite seçimini bizimle iletişime geçerek daha spesifik yapın.