Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

The University of Law

Law Üniversitesi

The University of Law

University of Law diğer üniversitelerden ayrıcalıklı olarak, gelecekteki avukatların ve iş dünyasının liderlerinin, uygulamalı, etkileşim bazlı ve pratik bir şekilde gerçekçi, profesyonel ve çağdaş bir bağlamda öğrenmeleri gereken yol gösterici ilkesidir. Bu yüzden öğretim zamanlarını yoğun ve gruplarını küçük tutmakta.

The University of Law İngiltere'nin en köklü hukuk eğitimi uzmanlarından biridir. Kuruluşu 1876 yılına kadar kökeni öğretici firma Gibson & Weldon'ın oluşumuna dayanmakta ve 2016'da önde gelen İşletme Fakültesini açarak birbirine değer katan bir vizyonla öğretime devam etmektedir. Zengin bir miras ile gelişimci ve çağdaş öğretim uygulamalarında bir prestije sahip olarak, sürekli en iyi yasal ve iş akıllarını geliştirmeye odaklanmaktadır.

Lisans hukuku programlarından çeşitli işletme dallarına ve lisansüstü programlarına kadar tüm programları, hızla değişen profesyonel dünyada rekabet edebilecek kendine güvenen profesyonelleri yetiştirmek için kanıtlanmış, benzersiz, çok amaçlı ve yenilikçi bir öğrenme yaklaşımıyla tasarlanmıştır.

Öğretim ve inovasyondaki mükemmel geçmişi sayesinde, hukuki ve ticari sektörlerde dünya çapında bağlantılar kurarak iş birliği ağını elit seviyede tutan üniversite, önde gelen birçok uluslararası hukuk firmasına ve işletmesine ışık tutuyor. Bu nedenle dünyadaki hukuk fakülteleri ve meslek kuruluşları University of Law ile stratejik işbirliği yapmayı tercih ediyor.

Law Üniversitesi

Öğreniminize ister İngiltere’de örgün olarak katılabilir, ister evinizde online başlayabilirsiniz. İsterseniz bir yıl online okuyup müteakip yıl üniversiteye İngiltere’de devam edebilirsiniz.