Bizi arayın: 0212 - 258 36 39

Cleveland State University

Cleveland State Üniversitesi'nde katılacağınız öğreniminiz aktif olduğumuz her şeyin merkezinde yer alır. Büyük bir metropol şehirde uygulamalı ve gerçek dünyadaki öğrenme fırsatlarını deneyimleyeceksiniz. Canlı bir lisans deneyiminin keyfini çıkarırken en son teknolojiler ve araştırmalar konusunda saygın profesörlerle yan yana çalışacaksınız. Cleveland Clinic ve NASA Glenn Araştırma Merkezi gibi dünyaca ünlü organizasyonlarda stajyerlik veya işbirliği yapacaksınız. Cleveland dünya standartlarında hastanelere ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede 3.000’den fazla staj fırsatlarıyla öğrencilerini desteklemektedir.

Kuruluş: 1964

CSU aşağıdakilere sahiptir:

İki Guggenheim Üyesi, iki düzineden fazla Fulbright Üyesi, bir Oscar galibi, bir Tony galibi, bir Grammy galibi, NASA Glenn Araştırma Merkezi mühendisleri ve bir düzineden fazla Cleveland Orkestrası üyesi olmak üzere birinci sınıf profesörler.

Washkewicz Hall, yepyeni, 100.000 metrekarelik mühendislik araştırma ve eğitim tesisi, hazır mühendis üretmeye adanmış.

Ohio'nun tek bağımsız film okulu Film ve Medya Sanatları Okulu Kent kampüsümüz, öğrencilerin ve fikirlerin sınıfta, gerçek dünyada ve ötesinde bir araya geldiği Cleveland State Üniversitesi'nin ortak öğrenme yaklaşımına ev sahipliği yapıyor. 17.000'den fazla öğrenci, 175.000 akademik program ve Cleveland şehir merkezindeki en büyük ayak iziyle CSU, mezun olduktan sonra hayata hazırlanırken öğrenci olarak başarılı olmanıza yardımcı olmaya kendini adamıştır. Amerika’da eğitim yolculuğunuza buradan başlayın.